Tere tulemast Viikingite muuseumisse!

Selles muuseumis kohtud tänapäeva viikingitega ja avastad viikingite aja saladusi läbi põnevate lugude ja huvitavate eksponaatide kaudu. Kuula giidide jutustusi, proovi istuda viikingi troonil, katsu kui raske on kilp või mõõk ja uuri välja kas müüdid hirmuäratavatest viikingitest vastavad tõele.

Audiogiid

Audiogiidi saate laadida otse oma telefoni mitmes erinevas keeles – inglise, soome, vene, saksa, prantsuse, itaalia, hispaania ja hiina keeles. Kasutage oma kõrvaklappe või kuulake otse telefonis. Muuseumis on tasuta Wifi ühendus ja audiogiid kuulub pileti hinda.

 +46(0)8 400 229 90

info@thevikingmuseum.com 

 

Ekskursioonid

Meie muuseumi giidide ekskursioone on võimalik kuulata nii inglise kui ka rootsi keeles. Ekskursioonid on tasuta muuseumi külastajatele. Koolivaheaegadel, suvehooajal ja nädalavahetustel on ka tihti lisaprogrammid nii lastele kui ka täiskasvanutele kus näidatakse viikingite aegset käsitööd, võideldakse viikingiaegsete relvadega või korraldatakse erinevaid temaatilisi üritusi kogu perele.

Eritellimusel on võimalik organiseerida eraekskursioone inglise, prantsuse, vene, hispaania ja soome keeles. Võtke meiega ühendust ja andke teada oma soovidest.

Aktuaalne ekskursioonide päevakava ja informatsioon ürituste kohta:

Restoran Eld

Istudes restoran Eldis avaneb aknast imeilus vaade laevasadamale ja merele Stockholmi keslinnas Läänemere rannas. Siin võib nii nälga kui jänu kustutada ja veidi jalgu puhata. Restoran Eld pakub maitsvaid lõunaid, kergeid salateid, võileibu ja loomulikult kuulsat Swedish fika – rootsipäraseid saiakesi ja muid küpsetisi. Suvel on ka avatud välisrestoran grilliga ja loomulikult võib ka osta värskendavat joogipoolist igale maitsele.

Muuseumi pood

Muuseumi poes müüakse huvitavaid käsitööesemeid mis on valmistatud kohalike väiketootjate poolt. Siit leiate kaasa toredaid viikingiteemalisi suveniire ja sisustusesemeid, midagi maitsvat, mänguasju lastele, ehteid, raamatuid või isegi viikingite kiivreid.

Ragnfildi muinasjutureis.

Reis läbi Ragnfridi seiklusest rongi vagunis istudes viib reisijad ajaloolisele reisile ja jutustab teile loo ühe viikingite pere eluloost. Reis kestab 11 minutit, teksti on võimalik kuulata 8 keeles ja seda soovitatakse mitte alla 7 aastastele lastele.

Puudutage muuseumi pilti Google’i kaardiga linkimiseks